TARGI WORLD HOTEL 2016

W dniach 12-14 października odbyły się Targi World Hotel 2016. Do naszej stałej Kolekcji nowoczesnych donic MODERNO dołączyły dwa nowe modele donic : Donica Brava Grande z wyjmowanym wkładem o wymiarach: 77x23x80cmh lub 100x23x100cmh, która stała się HIT-em wśród gości oraz odwiedzających targi, jak również Donica Cara Lunga o wymiarach 80x23x20cmh lub 60x23x20cmh. Donice, jak pozostała część nasze kolekcji są proponowane w 5 stonowanych, ponadczasowych barwach: białym połysku, białym macie, w kolorze srebrnym, grafitowym i czarnym.

Przypomnieliśmy jednak gościom na naszym stosiku, iż wykonujemy przede wszytskim donice na indywidualne zamówienie. Zgodnie z projketme lub wedle życzenia jesteśmy w stanie wykonać donice o dowolnym kształcie, wymiarze i kolorze, w dodatku w krótkich seriach, co w przyapdku innych materiałów niż stal, jest rzadkością.

Dodatkową zaletą jest to, że donice są mrozoodporne. Dzięki wysokiej estetyce wykonania oraz odporności na czynniki zewnętrzne donice stalowe nie tylko pięknie się prezentują we wnętrzach hotelowych np. hotelowe lobby , komercyjnych – sklepy czy pasaże handlowe, restauracje, biura, holle, ale też idelanie spełniają swoją funkcję w przestrzeniach na zewnątrz: tarasy, balkony, podjazdy, przy wejściach do budynków.

Donice z Kolekcji Moderno wg odwiedzjących Nas architektów i projektantów, dzięki minimalistycznej formie, bardzo ciekawie i łatwo można dopasować do wnętrz w różnym stylu, stąd zwłaszcza te duże, proste donice Brava Grande, budziły największe emocje. W duecie z z trawami czy storczykami, stworzą miejsce relaksu i wypoczynku.