>> MOŻESZ ZOBACZYĆ TEŻ: Realizacje archiwalne

Biuro Vision Express w Warszawie

Aranżacja zieleni w biurze Vision Express w Warszawie odbyła się w dwóch etapach.
2 lata temu zostały użyte do arnżacji donice metalowe model Brava o wymiarach 48x23x80cmh z wkładem h 25 cm oraz mniejszy wymiar tego modelu tzn. 48x23x48cmh z wkładem h 25 cm w kolorze antracytowym.

Obecnie do aranżacjo zostały zastosowane donice Brava Lunga o wymiarach 80x23x48cmh z wkładem h 25 cm oraz donice Brava o wymiarach 48x23x80cmh z wkładem, a także model donicy stalowej Brava o wymiarach 48x23x80cm z wkładem, tyle, że w kolorze białym Ral 9010 oraz RAL 9003 macie.

 

 

 

Centrum Astronomiczne Mikołaja Kopernika w Warszawie

Aranżacja zieleni w donicach została wykonana przy użyciu donic metalowych w kolorze antracytowym o wymiarach 80x23x48cmh z wkładem h 25 cm.
Zobacz dostępne rozmiary i kolory tego modelu. LINK

Realizacja indywidualna wnętrza prywatnego

Do realizacji zostały zastosowane donice metalowe na zamówienie w modelu Cara : niskie, podłużne i białe, w które zostały wkomponowane zielone trawy, a obok nich w salonie stoją wysokie, antracytowe donice Cilindro, które w obecnej wersji można zamówić bez szklanego wkładu.

Zobacz dostępne rozmiary i kolory tego modelu. LINK

Okręgowa stacja kontroli pojazdów

Przy wejściu do Stacji Kontroli Pojazdów, zarówno na zewnątrz budynku, jak i w jego wnętrzu zostały zaaranżowane donice metalowe Mia w kolorze antracytowym.

Zobacz dostępne rozmiary i kolory tego modelu. LINK

Pensjonat Modra Sikorka

Do aranżacji zieleni na zewnątrz, wokół pensjonatu Modra Sikorka zostały użyte wysokie czarne donice matalowe Mia o wymiarach 30x30x83 cmh.

Zobacz dostępne modele i rozmiary tego modelu. LINK

Realizacja prywatna [POZNAŃ]

Na tarasie u Naszych już stałych klientów pojawiły się kolejne donice stalowe z kolekcji Moderno: 

Realizacja prywatna [Kraków]

Donice ze stali ocynkowanej, lakierowane proszkowo na kolor grafitowy – antracytowy, przeznaczone na zewnątrz -  na taras, na indywidualne zamówienie klienta. Inspirowane donicami z kolekcji Moderno:

Donice stalowe wykonane na zamówienie kliniki Hair -Lab

Donice stalowe wykonane na zamówienie kliniki Hair -Lab. Lakierowane w kolorze białym połysku doskonale podkreślają elegancki charakter wnętrza.

Aranżacja prywatna w firmie Salamander

Dla firmy Salamander wykonaliśmy smukłe, wysokie, prostokątne donice ze stali ocynkowanej Brava Bianca o wymiarach 48x23x80cmh z wkładem h 25 cm, lakierowane proszkowo na kolor biały RAL 9010 połysk.