>> MOŻESZ ZOBACZYĆ TEŻ: Realizacje archiwalne

Realizacja prywatna [POZNAŃ]

Na tarasie u Naszych już stałych klientów pojawiły się kolejne donice stalowe z kolekcji Moderno: 

Realizacja prywatna [Kraków]

Donice ze stali ocynkowanej, lakierowane proszkowo na kolor grafitowy – antracytowy, przeznaczone na zewnątrz -  na taras, na indywidualne zamówienie klienta. Inspirowane donicami z kolekcji Moderno:

Donice stalowe wykonane na zamówienie kliniki Hair -Lab

Donice stalowe wykonane na zamówienie kliniki Hair -Lab. Lakierowane w kolorze białym połysku doskonale podkreślają elegancki charakter wnętrza.

Aranżacja prywatna w firmie Salamander

Dla firmy Salamander wykonaliśmy smukłe, wysokie, prostokątne donice ze stali ocynkowanej Brava Bianca o wymiarach 48x23x80cmh z wkładem h 25 cm, lakierowane proszkowo na kolor biały RAL 9010 połysk.  

Centrum Medyczne Donice na zamówienie ze stali nierdzewnej kwasoodpornej: AISI 304

Na indywidualen zamówienie wykonaliśmy wysokie, smukłe donice stalowe stożki o wymiarach Fi 40, wysokośc 100 cm, fi 30 cm u podstawy, z kołnierzem 4 cm x 4 cm. Oto rekomendacja

Donice zewnętrzne Mia i Quadra w projekcie zieleni stworzonym przez Katarzynę Pokorę „TRIO-OGRODY”

Donice zewnętrzne Mia i Quadra w projekcie zieleni stworzonym przez Katarzynę Pokorę „TRIO-OGRODY” Rekomendacja klienta: „Polecam usługi firmy Nju Creation. Firma rzetelna, wyroby perfekcyjne, aranżacje w donicach

Aranżacja donic Cara w ogrodzie zimowym

Prywatna realizacja klienta donic Cara w ogrodzie zimowym Rekomendacja klienta Dokonaliśmy zakupu trzech donic Moderno Brava 80 cm, które jednak okazały się za wysokie do naszego ogrodu zimowego. Pani Monika bezproblemowo przyjęła od nas zwrot i przeksięgowała je na model Moderno Cara o wys. 48 cm.

Aranżacja w prywatnym domu

Donice zewnętrzne, ogrodowe Cara Bianca Aranżacja ogrodu w domu prywnatnym

Marina Mokotów

Donice tarasowe Cara Antracite Podłużne, duże,  prostokatne donice z metalu, to bardzo dobry wybór donic na taras.