Biuro Vision Express w Warszawie

Aranżacja zieleni w biurze Vision Express w Warszawie odbyła się w dwóch etapach.
2 lata temu zostały użyte do arnżacji donice metalowe model Brava o wymiarach 48x23x80cmh z wkładem h 25 cm oraz mniejszy wymiar tego modelu tzn. 48x23x48cmh z wkładem h 25 cm w kolorze antracytowym.

Obecnie do aranżacjo zostały zastosowane donice Brava Lunga o wymiarach 80x23x48cmh z wkładem h 25 cm oraz donice Brava o wymiarach 48x23x80cmh z wkładem, a także model donicy stalowej Brava o wymiarach 48x23x80cm z wkładem, tyle, że w kolorze białym Ral 9010 oraz RAL 9003 macie.

 

 

 

Centrum Astronomiczne Mikołaja Kopernika w Warszawie

Aranżacja zieleni w donicach została wykonana przy użyciu donic metalowych w kolorze antracytowym o wymiarach 80x23x48cmh z wkładem h 25 cm.
Zobacz dostępne rozmiary i kolory tego modelu. LINK

Okręgowa stacja kontroli pojazdów

Przy wejściu do Stacji Kontroli Pojazdów, zarówno na zewnątrz budynku, jak i w jego wnętrzu zostały zaaranżowane donice metalowe Mia w kolorze antracytowym.

Zobacz dostępne rozmiary i kolory tego modelu. LINK

Pensjonat Modra Sikorka

Do aranżacji zieleni na zewnątrz, wokół pensjonatu Modra Sikorka zostały użyte wysokie czarne donice matalowe Mia o wymiarach 30x30x83 cmh.

Zobacz dostępne modele i rozmiary tego modelu. LINK

Donice stalowe wykonane na zamówienie kliniki Hair -Lab

Donice stalowe wykonane na zamówienie kliniki Hair -Lab. Lakierowane w kolorze białym połysku doskonale podkreślają elegancki charakter wnętrza.

Centrum Medyczne Donice na zamówienie ze stali nierdzewnej kwasoodpornej: AISI 304

Na indywidualen zamówienie wykonaliśmy wysokie, smukłe donice stalowe stożki o wymiarach Fi 40, wysokośc 100 cm, fi 30 cm u podstawy, z kołnierzem 4 cm x 4 cm. Oto rekomendacja

Urząd Miasta Puławy

W aranżacji przestrzeni budynku maista zostaly zastosowane duże, wysokie, białe donice stalowe