Donice Stalowe

Klasyczne donice MODERNO

Autorska kolekcja donic ze stali ocynkowanej do każdej przestrzeni. Modernistyczny design, różnorodność kształtów i kolorów donic Moderno idzie w parze z wysoką jakością wykonania i przystępną ceną.

Dzięki temu donice Moderno stwarzają nieograniczone możliwości aranżacyjne, dobrze komponując się ze stylowymi wnętrzami. Doskonale prezentują się również na zewnątrz – w ogrodach czy na tarasach… Dostępne w ciągłej sprzedaży – przejdź do sklepu i wybierz donice dla siebie.

pdf[1]pdf[1] POBIERZ KATALOG 2016!

Dowiedz się więcej

ds-b-5

Donice na indywidualne zamówienie

Donice na zamówienie to dobre rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów. Jeżeli do tej pory nie znalazłeś donic, które spełniają Twoje oczekiwania, stworzymy je dla Ciebie! Niepowtarzalne, wykonane według indywidualnego projektu – wymarzone donice do biura, hotelu, restauracji, salonu SPA, galerii handlowej, mieszkania, ogrodu czy na taras…

Donice na miarę idealnie dopasowane kształtem, barwą, fakturą i wielkością podkreślą charakter nawet najbardziej wyszukanego wnętrza. Zamówienia realizujemy od minimum 10 sztuk donic.

 

dowiedz się więcej

uslugi

Elementy małej architektury

Szukasz wykonawcy, który zrealizuje Twoją wizję na zagospodarowanie przestrzeni prywatnej, miejskiej lub użyteczności publicznej? Zapraszamy do współpracy. W odpowiedzi na wymagania architektów i projektantów wnętrz rozszerzyliśmy dział usługowy.

Teraz, oprócz donic, możesz u nas zamówić również inne elementy małej architektury, które wykonujemy z każdego gatunku stali, w tym również ze stali szlachetnej w połączeniu z drewnem, szkłem i tworzywami sztucznymi – zgodnie z najnowszymi trendami designu.

 

 

dowiedz się więcej