producent-donic-stalowych

Z każdej przestrzeni można stworzyć miejsce niezwykłe, w którym dobrze się mieszka, pracuje czy relaksuje.

Tajemnica tkwi w dobrym pomyśle na aranżację i odpowiednim doborze elementów dekoracyjnych.

W czasach, gdy rynek zalewany jest produktami masowymi, trudno jest jednak o oryginalność i dobrą jakość.

Dlatego powołaliśmy do życia nasz dział usługowy, dzięki któremu możemy tworzyć produkty wyselekcjonowane – piękne, eleganckie i dobrej jakości, a  jednocześnie – praktyczne i niepowtarzalne. Piękne, stylowe i przytulne wnętrza nie tylko podnoszą jakość codziennego życia, ale także zaspokajają estetyczne potrzeby każdego z nas. Sekretem wyjątkowych wnętrz są odpowiednio dobrane elementy dekoracyjne. To one wpływają na ogólny odbiór aranżacji. Podkreślają jej charakter i styl.

W odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających Klientów oferujemy produkty piękne, eleganckie, a jednocześnie oryginalne, nietuzinkowe i niepowtarzalne.

Nowe możliwości

Na polskim rynku rozpoznawani jesteśmy głównie dzięki autorskiej i nowoczesnej kolekcji donic stalowych Moderno. Z początkiem tego roku przeszliśmy jednak transformację, która jest odpowiedzią na potrzeby projektantów i architektów wnętrz. Do oferty wprowadziliśmy dodatkowe produkty, tworzone według indywidualnych projektów i co jest absolutną nowością - rozszerzyliśmy dział usługowy. Z nami zrealizujesz swoje pomysły. Ograniczeniem może być jedynie Twoja wyobraźnia. Czujesz, że rzeczywistość nie nadąża za Twoimi pomysłami i wyobraźnią? Szukasz czegoś więcej niż standardowych produktów dobrej jakości? Jeżeli tak, mamy dla Ciebie coś specjalnego.

Swoją ofertę kierujemy nie tylko do architektów i projektantów wnętrz, ale także Klientów indywidualnych, którzy poszukują nietypowych rozwiązań i pomysłów przy aranżowaniu wnętrz i przestrzeni zewnętrznych.

Producent donic – nowoczesne donice współgrające z najnowszymi trendami designu. Sprawdź już dziś!

Fundamentem naszej działalności są wysokiej klasy donice dekoracyjne, które z powodzeniem sprawdzają się zarówno we wnętrzach domów, biur, restauracji, hoteli, jak również w ogrodach, na tarasach i balkonach. Jako producent donic metalowych oferujemy produkty autorskie i z wyobraźnią. Zapewniamy ogromny wybór wzorów, form, wielkości i materiałów.

Jako producent donic stalowych jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa produkty zarówno ze stali węglowej, ocynkowanej, nierdzewnej, a także nierdzewnej kwasoodpornej. Prawdziwą dumą naszej oferty są ozdobne donice z kolekcji Moderno – proste, minimalistyczne, eleganckie i zainspirowane naturą. Oferujemy donice wyróżniające się atrakcyjnym, światowym wzornictwem, które idealnie wpisuje się w aktualne trendy z zakresu aranżacji wnętrz. Wiele z oferowanych przez nas modeli dostępnych jest z wygodnymi wkładami, dzięki którym zasadzenie w donicach żywych roślin nie będzie stanowić problemu. Dzięki donicom Moderno wykreujecie Państwo miejsca niezwykłe, w wyrazistym stylu.

Producent donic stalowych – eleganckie i stylowe donice na specjalne zamówienie

Celem priorytetowym naszej działalności jest zadowolenie i satysfakcja Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty zaspokoiły oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Na specjalne życzenie Klienta, możemy wykonać donice według indywidualnych projektów i pomysłów. W zależności od Państwa preferencji, możemy wykonać nowoczesne donice o kubistycznych kształtach, jak również donice proste w formie i klasyczne. Zgodnie z Państwa życzeniami, możemy wykonać donice w pełnej gamie kolorystycznej zarówno w wersji matowej, jak i z połyskiem.

Jako producent doniczek gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych produktów, szybką realizację zamówień, a także fachowe doradztwo i pomoc w wyborze odpowiednich donic. Z dumą możemy przyznać, że tylko my jesteśmy w stanie zapewnić Państwu produkty wyjątkowe – eleganckie i unikatowe, które cechują się dużą wytrzymałością i odpornością na czynniki zewnętrzne.