Klasyczne donice Moderno

Zainspirowane naturą donice z kolekcji Moderno zadowolą wszystkich, którzy cenią sobie prostotę, funkcjonalność i kreowanie własnej wizji wnętrza. Donice Moderno dobrze prezentują się zarówno solo, jak i w kompletach – jako tło lub główny element dekoracyjny. Budowa modułowa wielu donic z kolekcji Moderno umożliwia dowolne łączenie ich w większe całości i tworzenie oryginalnych ścianek do wydzielania przestrzeni. Jedno jest pewne, z kolekcją donic Moderno wykreujesz miejsce niezwykłe w wyrazistym stylu. Wszystkie donice charakteryzują się bowiem prostą i czytelną formą, co jest gwarancją elegancji w dobrym guście.

Rozmiar i zastosowanie donic stalowych Moderno

Donice Moderno ze względu na dość duże gabaryty najlepiej prezentują się w przestronnych wnętrzach mieszkalnych, hotelowych, biurowych, użyteczności publicznej, galerii handlowych, salonów Wellness & SPA, itp. Z powodzeniem mogą być również wykorzystywane na zewnątrz jako elementy małej architektury – są ozdobą nie tylko ogrodów i tarasów, ale również parkingów czy wejść głównych do budynków. Wiemy, jak istotny jest komfort użytkowania donic, dlatego wiele modeli oferujemy z wygodnymi wkładami, dzięki którym zasadzenie w donicach żywych roślin nie stanowi problemu.

Materiał i wytrzymałość donic stalowych Moderno

Większość donic z kolekcji Moderno została wykonana ze stali ocynkowanej galwanicznie. Powłoka cynkowa chroni przed działaniem czynników atmosferycznych (wiatr, woda, mróz), dlatego wszystkie donice Moderno mogą być użytkowane jednocześnie na zewnątrz pomieszczeń. Dodatkowe zabezpieczenie antykorozyjne stanowi wykończenie donic – lakierowanie proszkowe farbą poliestrowo-epoksydową w pełnej gamie kolorów palety RAL, w wersji matowej lub z połyskiem. Warto jednak pamiętać o tym, że odporniejsze na działanie czynników atmosferycznych są donice wykonane ze stali ocynkowanej ogniowo, a najwyższą odpornością antykorozyjną i ogólną wytrzymałością charakteryzują donice ze stali szlachetnej (nierdzewnej kwasoodpornej). Te ostatnie są przykładem produktu z najwyższej półki, doskonałe w każdym calu – niezwykle trwałe donice, które nawet po kilkudziesięciu latach użytkowania na zewnątrz wyglądają jak nowe!

Donice Moderno dostępne są na zamówienie w naszym sklepie internetowym – przejdź do OFERTY DONIC MODERNO. Jeżeli nie znajdziesz donic spełniających Twoje oczekiwania, chętnie wykonamy dla Ciebie donice na indywidualne zamówienie. Zarówno donice ze stali ocynkowanej, jak i ocynkowanej ogniowo, jak również ze stali nierdzewnej kwasoodpornej są dostępne są na indywidualne zamówienie.

Przed złożeniem zamówienia zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat użytkowania donic oraz sadzenia w nich roślin , dzięki czemu donice Moderno będą mogły służyć Ci w doskonałym stanie przez wiele lat!

Biuro Vision Express w Warszawie

Aranżacja zieleni w biurze Vision Express w Warszawie odbyła się w dwóch etapach.
2 lata temu zostały użyte do arnżacji donice metalowe model Brava o wymiarach 48x23x80cmh z wkładem h 25 cm oraz mniejszy wymiar tego modelu tzn. 48x23x48cmh z wkładem h 25 cm w kolorze antracytowym.

Obecnie do aranżacjo zostały zastosowane donice Brava Lunga o wymiarach 80x23x48cmh z wkładem h 25 cm oraz donice Brava o wymiarach 48x23x80cmh z wkładem, a także model donicy stalowej Brava o wymiarach 48x23x80cm z wkładem, tyle, że w kolorze białym Ral 9010 oraz RAL 9003 macie.

 

 

 

Centrum Astronomiczne Mikołaja Kopernika w Warszawie

Aranżacja zieleni w donicach została wykonana przy użyciu donic metalowych w kolorze antracytowym o wymiarach 80x23x48cmh z wkładem h 25 cm.
Zobacz dostępne rozmiary i kolory tego modelu. LINK

Realizacja indywidualna wnętrza prywatnego

Do realizacji zostały zastosowane donice metalowe na zamówienie w modelu Cara : niskie, podłużne i białe, w które zostały wkomponowane zielone trawy, a obok nich w salonie stoją wysokie, antracytowe donice Cilindro, które w obecnej wersji można zamówić bez szklanego wkładu.

Zobacz dostępne rozmiary i kolory tego modelu. LINK

Okręgowa stacja kontroli pojazdów

Przy wejściu do Stacji Kontroli Pojazdów, zarówno na zewnątrz budynku, jak i w jego wnętrzu zostały zaaranżowane donice metalowe Mia w kolorze antracytowym.

Zobacz dostępne rozmiary i kolory tego modelu. LINK

Pensjonat Modra Sikorka

Do aranżacji zieleni na zewnątrz, wokół pensjonatu Modra Sikorka zostały użyte wysokie czarne donice matalowe Mia o wymiarach 30x30x83 cmh.

Zobacz dostępne modele i rozmiary tego modelu. LINK

Realizacja prywatna [POZNAŃ]

Na tarasie u Naszych już stałych klientów pojawiły się kolejne donice stalowe z kolekcji Moderno: 

Realizacja prywatna [Kraków]

Donice ze stali ocynkowanej, lakierowane proszkowo na kolor grafitowy – antracytowy, przeznaczone na zewnątrz -  na taras, na indywidualne zamówienie klienta. Inspirowane donicami z kolekcji Moderno:

Donice stalowe wykonane na zamówienie kliniki Hair -Lab

Donice stalowe wykonane na zamówienie kliniki Hair -Lab. Lakierowane w kolorze białym połysku doskonale podkreślają elegancki charakter wnętrza.

Aranżacja prywatna w firmie Salamander

Dla firmy Salamander wykonaliśmy smukłe, wysokie, prostokątne donice ze stali ocynkowanej Brava Bianca o wymiarach 48x23x80cmh z wkładem h 25 cm, lakierowane proszkowo na kolor biały RAL 9010 połysk.